Şişli karotçu
Şişli KarotçuKarot konusunda en son teknoloji ile üretilmiş makine parkuru ve sürekli kendini yenileyen dinamik kadrosu ve deneyimli ekibiyle teknolojinin değişimini sizler için takip ediyor. Şişli karotcu olarak Şişli’nin yapı biçimini iyi tanıyor ve ona göre hizmet veriyoruz. İlçemizin her şeyi bizim için çok değerlidir. Bizim Şişli Karotçuları olarak felsefemiz kaliteli, ilkeli ve çevreci hizmettir. Çevreyi korumak ve temiz tutmak en büyük titizliğimizdir. Bizi güvenle arayabilir ve her türlü karotcu‘luk ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Şişli Uzman Karotcu Firması

Şişli Karotcu, İddia ediyoruz güzel Şişli’imizi en iyi tanıyan ve en çok hizmet eden karotcular’ı biziz. Lütfen arayın ve her türlü karotculuk ile ilgili bilgi almaktan çekinmeyin. Sizlere yardımıcı olmak bizim için onurdur.

Şişli Karot Beton Delme

Şişli Beton Delme, Şişli’nin her yerine son teknoloji makineler ve uzman ekibimizle beton delme işlemi yapmaktayız.

Şişli Beton Kesme Karotçu

Şişli Beton Kesme güzel ilçemiz Şişli’ye her zaman bir telefon kadar yakınız. Bizi 7/24 arayabilir ve anında hizmet alabilirsiniz. Kesinlikle Şişli’nin her mahallesine her sokağına hizmet veriyoruz ve kendi evimiz gibi tanıyoruz. 

Şişli Beton Delme Kesme Kırma Hizmeti

BETON DELME – Nasıl Yapılır?

Vibrasyonsuz, zedelemeden, istenen alanda, istenen şekil, büyüklükte ve çapta demir donatısı ile birlikte blok çıkarma işlemleri betonkesme makineleri ile yapılabilmektedir.Kesme makineleri yatay ve dikey konumlarda kullanılacak biçimde geliştirilmiş olup, her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Beton kesme, Asansör ve merdiven boşluğu açılımlarında, Zemin beton çatlaklarını önlemek için derz kesimlerinde, Kapı, pencere, kanal, istinat duvarlarının kesim ve açılımlarında, İhtiyaca göre kanal açılımları. gibi işlemlerde kullanılır. 

BETON DELME – Nasıl Yapılır?

Q20 mm – Q600 mm çaptan300 cm derinliğe kadar beton delme.
Yatay ve dikey konumlarda 45° lik açı ile delme yapabilme.
Demir donatılı ve donatışız beton zeminde çatlaksız, süratli, darbesiz, zararsız ve etkin delme.
Vakum sistemi ile mermer granit vb. hassas yüzeylerde zarar vermeden delme yapabilme.

ASFALT KESME – Nasıl Yapılır?

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki beton ve asfaltkesme makinaları ile düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırılır.Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez.