Karotçu, sert betonun perde & zeminlerin deliminde ve kesiminde kullanılan ucuna silindir şeklinde karot ucu takılarak zemini delen bir nevi darbeli matkaba benzeyen bir makinedir. Karot makinesi sadece delim yapmak ve kesmek haricinde başka bir çok işlemde kullanılır. Tesisat elektrik, su, doğalgaz deliklerinin açılmasında, havalandırma delikleri, pencere yeri açılımında karot makinası kullanılmaktadır. Değişik marka ve modelde karot makinaları mevcuttur. Karot makina seçiminde amaca uygun olması büyük önem taşır. Karot makinası beton kesme veya delme işlemlerinde en çok tercih edilen makinadır. Kullanımı oldukça zor ustalık ve özen gösterilmesi gereken bir makinadır. Kesim yada delim yapılacak yerde karot makinası kullanılırken işlem uyğulanacak yer iyice incelenme hangi karot ucu kullanılacağına dikkatlice karar verilmelidir. Bunu en iyi yapabilecek olanlar kuşkusuz makine kullanıcıları karotculardır.

KAROTCU

Karotçu Beton Delme Kesme

Gelişen ve değişen dünyayla birlikte inşaat sektörü de hızla gelişmektedir. Bizim amacımız inşaat yapılırken oluşan hataların en hasarsız bir şekilde çözüme kavuşturmaktır. Bu yüzden karotçuluk çok önemlidir. Karotçu olmak başlı başına ciddi bir bilgi ve tecrübe gerektirir. Malesef ülkemizde her eline makineyi alan sırf işim olsun diye karotcu olmaya kalkmaktadır. Sonuç olarak da kesilmemesi gereken inşaatların hassas belkemiği sayılabilecek kolon, kiriş gibi bölgeleri kesilerek insan hayatı riske atılmaktadır. Karotcu‘luk sadece gösterilen yeri delmek ve kesmek değildir. Belli bir yerin analiz edilerek ölçülüp biçilerek uygun makine ve techizat kullanılarak çözüme ulaştırılması gerekmektedir. Yiğitsan Karot olarak en büyük amacımız insan hayatını korumak için en yenilikçi teknolojileri kullanmak ülkemize katkıda bulunmaktır.

Karotcular

Bu konuda karotçularımıza son derece güvenmekteyiz. Karot ucu yanlış kullanılan yerde derin hasar zeminlerde çatlaklar meydana gelmektedir. Karot makinesi inşaat sektöründe en çok terçih edilen bir makinadır. Son teknolojik makineler sayesinde karotçular en kısa zamanda işlem uygulanacak yerde pratik bir şekilde çalişmaktadir. Karot makinesi olmadığı dönemlerde beton delme ve beton kesme işlemi ve bir çok işlem çok uzun sürede yapılmaktaydı şimdi bu zaman dilimini karot makinası en aza indirdi diyebiliriz. Bir kişinin karotçu olabilmesi için çok iyi bir eğitim alması ve uzun yıllar alanında uzman olmuş ustalarla çalışması gerekmektedir. Firmamız bu konuda çok titiz bi şekilde çalışmakta karot makina kullanıcıları karotçularını dikkatlice seçmektedir. Her isteyen usta karotcu olamaz yetenek, el becerisi ve tabiyki çok dikkat edilmesi gereken bir makinedir. Biz eğitimli ve tam donanımlı ekibimiz ile hiç kuşkusuz ve şüphesiz bize verilen işleri yerine getirmekteyiz. Firmamız olarak bu konuda çok iddialıyız. Karotçularımız verilen işleri hatasız halletmektedirler.

Karot Firmaları

Karotçu Rakip firmaları nazaran firmamız çok ön planda ve yıldızı parlamaktadır. Bu başarıyı arkadaşlarımız karotçularımıza ve tüm ekip arkadaşlarımıza borçluyuz. Her konuda elimizden gelenin daha fazlasını yapmak için çalışmaktayız. Sizleride firmamızı tanımaya davet ediyoruz bizimle sorun yaşamıyacağınızın sözünüde vermekteyiz.

Karotcu Fiyatları

Karotcu, Fiyatları betonun çap ve ölçüsü beton kalınlığıda göz önünde bulundurularak fiyatlandırma seçeneği sunulur klima delikleriasansör boşluklarının kesilmesidoğalgaz tesisat deliklerinin açılmasısu tesisat deliklerinin açılmasıkapı ve pencere açılması, yapının iç ve dış tarafında oluşan fazlalık ve pürüzlerin düzeltilmesi, yanlış konumlandırılmış kolon ve duvarların ortadan kaldırılması, bina yıkımıduvar kesimi gibi tüm beton delme ve beton kesme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Karotçu Servis Bölgelerimiz

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Hadımköy, Bahçeşehir, Bahçeşehir, Kayaşehir, Sefaköy, Florya, Nişantaşı, İkitelli Osb, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Karotçu | Beton Delme Kesme