Karot ile Demir Donatılı Donatısız Beton Delme İşlemlerini Tahribatsız Yapamakla Beraber İstanbul Genelinde Karot Sıhhi Tesisat İşlerinizde Klima, Kombi, Doğalgaz, Pimaş, Havalandırma, vs Boruları Yeri Delme İşlemlerinde Kısa Sürede Delebilmektedir Günümüzde Karot Delme Makinası Yaygınlaşmıştır İhtiyaç Duymanız Halinde Bizimle İrtibata Geçmeniz Yeterli Karotçu Ustalarımız Sizlere Yardım ve Destek İçin 7/24 Hizmetinizdedir

karot beton delme
KAROT BETON DELME
Karot inşaat sektöründe kullanılan bir makinadır. Beton delme anlamına gelen kelimedir. Karot beton delme işlemi sırasında karot makinası kullanılmaktadır. Çeşitli makinalarla, yapılarda karot makinası yardımı ile delik açılması işine beton delme denir. Karot ile beton delme yöntemi,uygulanması en kolay ve en pratik yöntemledendir. Beton delme işleminde önce, işlem yapılacak yerde aplikasyonun yapılması, yanlış bır uygumala yapılmaması açısından daha sağlıklı olacaktır. Karot makinası çok iyi sabitmenmeli ve titreşimi önlemek açısından çok önemlidir. Teknolojinin gelişmesiyle bugün karot makinası ile uygun aparatlar kullanılarak 4m derinlige kadar beton delebilmekteyiz. Karot makinası su ile çalışmaktadır. Karot beton delme işlemi titiz bi şekilde yapılmalıdır. Böylelikle betona zarar verilmemiş olur. Bu nedenle karot makinası profesyonel uzman kip tarafından yapımlalıdır. Karot beton delme işlemi inşaat sektöründe çok terçih edilen hale gelmiştir. Karot makinası betonu delme ve betona şekil vermek için de kullanmaktayız. Eski uygulamara göre beton delme işlemi uzun zaman almaktaydı.
Karot beton delme işlemi kısa sürede olmakta ve zaman kazanımındada yardımcı olmaktadır. Karot makinası ile sadece beton delme değil her türlü kaya ve mermeride delmek, kesmek mümkündür. Sadece delinecek olan alanın türüne göre, uygun karot ıçları özen ile kullanılmalıdır. Beton kesme makinasının kullanılmadığı yerlerde, karot makinası kullanılmalı ve yan yana delikler açılarak tıraşlama yöntemiyle istenilen ebatlarda beton delme işlemi yapılmaktadır. Tesisat elektrik, su, doğalgaz deliklerinin açılmasında, havalandırma delikleri, pencere yeri açılımındada karot makinası kullanılmaktadır. Değişik markalarda karot makinaları mevcuttur bu yuzden beton delme kapasiyeleri, karot makina uçları delinecek alana göre en uygunu kullanılmalıdır.
Karot beton delme ve bir çok işlende kullanılan çok özel ve değerli bi makinadır. Karot beton delme işlemi oldukça özen gösterilmesi gereken bi işlem olmakla birlikte, çalıştığımız işinde uzman ekibimiz ile sorunsuz, kusursuz ve de hatasız bir şekilde yapmaktayız. Firmamız olarak karot beton delme ustalarımız işinde sayğınlık kazanmış, donanımlı olamalarına özen göstermekteyiz. Karot beton delme işleminde firmamız olarak işimizde en iyi olduğumuzu iddia ediyoruz.
Karotçu | Beton Delme Kesme