ISTANBUL KAROTCU

Istanbul Karotçu

Istanbul Karotçu, Karot konusunda en son teknoloji ile üretilmiş makine parkuru ve sürekli kendini yenileyen dinamik kadrosu ve deneyimli ekibiyle teknolojinin değişimini sizler için takip ediyor. Istanbul karotçu olarak Istanbul’un yapı biçimini iyi tanıyor ve ona göre hizmet veriyoruz. İlçemizin her şeyi bizim için çok değerlidir. Bizim Istanbul Karotcuları olarak felsefemiz kaliteli, ilkeli ve çevreci hizmettir. Çevreyi korumak ve temiz tutmak en büyük titizliğimizdir. Bizi güvenle arayabilir ve her türlü karotcu‘luk ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat İşleri

Hemen Teklif Al

İşinde Uzman Karotçu Ekipler

Istanbul Karot Beton Delme Diğer Adıyla Karotçu, sert betonun perde & zeminlerin deliminde ve kesiminde kullanılan ucuna silindir şeklinde karot ucu takılarak zemini delen bir nevi darbeli matkaba benzeyen bir makinedir.  Karot makinesi sadece delim yapmak ve kesmek haricinde başka bir çok işlemde kullanılır.

Karot Beton Delme

Karotçu Beton Kesme

Günümüz teknolojilerini de kullanarak ihtiyaçlarımızdan yanı sıra tasarımlarda dekoratif amaçlı beton kesimlerde gerçekleştirmektedir. Beton kesimi sadece duvar için değil farklı yerler için de kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken kurallar vardır; beton kesimi sırasında en uygun kesim yönteminin dikkatli bir şekilde belirtilmesidir. 

Beton Kırma, İnsanların yaşadığı tüm kapalı alanlar istisnasız beton malzemesi ile çevrelenmiş dış duvarlar ve aynı zamanda odaların ve diğer bölümlerin oluşturulduğu iç duvarlardan oluşmaktadır. Dolayısıyla da mimari alanlarda zaman zaman gerek tadilat gibi işlerde gerekse dekorasyon işlerinde duvarlar üzerinde bir takım iş ve işlemler yapılabilmektedir.

Kompresörlü Beton Kırma

BETON KIRMA

Istanbul Karotçu Servis Bölgeleri

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Istanbul Beton Delme Kesme Kırma
"Karotcu Istanbul, Uzman Karotcular, Karot Firması, Beton Delme, Kesme, Kırma Hizmetleri, Epoksi, Kimyasal Ankraj, Filiz Ekimi. En iyi Fiyat Garantisi."
Çakır Yurdakul
Beton Kesme Delme Firma Yetkilisi

Bizimle İletişime Geçin