Güneşli karotçu
Güneşli KarotçuKarot konusunda en son teknoloji ile üretilmiş makine parkuru ve sürekli kendini yenileyen dinamik kadrosu ve deneyimli ekibiyle teknolojinin değişimini sizler için takip ediyor. Güneşli karotçu olarak güneşli’nin yapı biçimini iyi tanıyor ve ona göre hizmet veriyoruz. İlçemizin her şeyi bizim için çok değerlidir. Bizim Güneşli Karotçu olarak felsefemiz kaliteli, ilkeli ve çevreci hizmettir. Çevreyi korumak ve temiz tutmak en büyük titizliğimizdir. Bizi güvenle arayabilir ve her türlü karotcu‘luk ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Güneşli Uzman Karotçu Firması

Güneşli Karotcu, İddia ediyoruz güzel Güneşli’imizi en iyi tanıyan ve en çok hizmet eden karotcular’ı biziz. Lütfen arayın ve her türlü karotculuk ile ilgili bilgi almaktan çekinmeyin. Sizlere yardımıcı olmak bizim için onurdur.

Güneşli Karot Beton Delme

Güneşli Karot Beton Delme, güneşli’nin her yerine son teknoloji makineler ve uzman ekibimizle beton delme işlemi yapmaktayız.

Güneşli Beton Kesme Karotçu

Güneşli Beton Kesme güzel ilçemiz güneşli’ye her zaman bir telefon kadar yakınız. Bizi 7/24 arayabilir ve anında hizmet alabilirsiniz. Kesinlikle Şişli’nin her mahallesine her sokağına hizmet veriyoruz ve kendi evimiz gibi tanıyoruz. 

Güneşli Beton Delme Kesme Kırma Uzmanı

BETON KESME – GÜNEŞLİ

Vibrasyonsuz, zedelemeden, istenen alanda, istenen şekil, büyüklükte ve çapta demir donatısı ile birlikte blok çıkarma işlemleri betonkesme makineleri ile yapılabilmektedir.Kesme makineleri yatay ve dikey konumlarda kullanılacak biçimde geliştirilmiş olup, her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Beton kesme, Asansör ve merdiven boşluğu açılımlarında, Zemin beton çatlaklarını önlemek için derz kesimlerinde, Kapı, pencere, kanal, istinat duvarlarının kesim ve açılımlarında, İhtiyaca göre kanal açılımları. gibi işlemlerde kullanılır. 

BETON DELME – GÜNEŞLİ

Q20 mm – Q600 mm çaptan300 cm derinliğe kadar beton delme.
Yatay ve dikey konumlarda 45° lik açı ile delme yapabilme.
Demir donatılı ve donatışız beton zeminde çatlaksız, süratli, darbesiz, zararsız ve etkin delme.
Vakum sistemi ile mermer granit vb. hassas yüzeylerde zarar vermeden delme yapabilme.

ASFALT KESME – GÜNEŞLİ

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki beton ve asfaltkesme makinaları ile düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırılır.Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez.

Karotçu | Beton Delme Kesme