Beton Delme, Nasıl Yapılır?

Beton delme Karot inşaat sektöründe kullanılan bir makinadır. Karot anlamına gelen kelimedir. beton delme işlemi sırasında karot makinası kullanılmaktadır. Çeşitli makinalarla, yapılarda karot makinası yardımı ile delik açılması işine karotçu denir. Karot ile delik açma yöntemi,uygulanması en kolay ve en pratik yöntemledendir. delme işleminden önce, işlem yapılacak yerde aplikasyonun yapılması, yanlış bır uygumala yapılmaması açısından daha sağlıklı olacaktır. Karotçu makinası çok iyi sabitmenmeli ve titreşimi önlemek açısından çok önemlidir. Teknolojinin gelişmesiyle bugün karot makinası ile uygun aparatlar kullanılarak 4m derinlige kadar beton delebilmekteyiz. Karot makinası su ile çalışmaktadır. Karot Beton Delme  işlemi titiz bi şekilde yapılmalıdır. Böylelikle betona zarar verilmemiş olur. Bu nedenle karot makinası profesyonel uzman kip tarafından yapımlalıdır. Karot delme işlemi inşaat sektöründe çok terçih edilen hale gelmiştir. Karot makinası duvar & zemin delme ve betona şekil vermek için de kullanmaktayız. Eski uygulamara göre beton delme işlemi uzun zaman almaktaydı.

Karotçu Beton Delme İşlemi Ne Kadar Sürede Yapar?

Karot Delme işlemi kısa sürede olmakta ve zaman kazanımındada yardımcı olmaktadır. Karot makinası ile sadece delme değil her türlü kaya ve mermeride delmek, kesmek mümkündür. Sadece delinecek olan alanın türüne göre, uygun karot uçları özen ile kullanılmalıdır. kesme ve kırma makinasının kullanılmadığı yerlerde, karot makinası kullanılmalı ve yan yana delikler açılarak tıraşlama yöntemiyle istenilen ebatlarda Karot delme işlemi yapılmaktadır. Tesisat elektrik, su, doğalgaz deliklerinin açılmasında, havalandırma delikleri, pencere yeri açılımındada karot makinası kullanılmaktadır. Değişik markalarda karot makinaları mevcuttur bu yuzden beton delme kapasiyeleri, karot makina uçları delinecek alana göre en uygunu kullanılmalıdır.

Karotcu Duvar Delme

Firmamız inşaat sektöründe 2007 yılından itibaren karot beton delme ve beton kesme sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Çalışmalarımızda temiz, güvenli ve hız bir şekilde yaptığımız işler ve tecrübeli ekip, kaliteli Ekipmanlarımızla sağladığımız güvenle hizmet vermekteyiz.Bu güveni bizlere yaptığımız işlerdeki kalite ve gerçek iş bilinci içerisinde olan siz değerli müşterilerimiz vermektedir.

Beton Delme İstanbul

Yiğitsan Karot olarak vizyonumuz bir yandan karotcu olarak mesleğimizi icra ederken diğer yandan ar-ge çalışması yaparak bu iş için daha kaliteli daha hızlı sonuç alınabilen ve insan hayatını en az riske eden makine ve techizat gelişimi üzerinde çalışmaktır. Nitekim çeşitli üniversiteler bünyesinde bu konudaki çalışmalarımız devam etmektedir.

Karot Delme Başka Hangi İşlerde Kulanılır?

Karot duvar ve döşeme delme ve bir çok işlerde kullanılan çok özel ve değerli bi makinadır. duvar veya zeminlerde işlemi oldukça özen gösterilmesi gereken bi işlem olmakla birlikte, çalıştığımız işinde uzman ekibimiz ile sorunsuz, kusursuz ve de hatasız bir şekilde yapılmalıdır. ustalarımız işinde sayğınlık kazanmış, donanımlı olamalarına özen göstermekteyiz. Karot işleminde firmamız olarak işimizde en iyi olduğumuzu iddia ediyoruz.

Karotçu Beton Delme Servis Bölgeleri

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Hemen Tıkla Ara Teklif Al

Karotçu | Beton Delme Kesme