Beton Kırma, İnsanların yaşadığı tüm kapalı alanlar istisnasız beton malzemesi ile çevrelenmiş dış duvarlar ve aynı zamanda odaların ve diğer bölümlerin oluşturulduğu iç duvarlardan oluşmaktadır. Dolayısıyla da mimari alanlarda zaman zaman gerek tadilat gibi işlerde gerekse dekorasyon işlerinde duvarlar üzerinde bir takım iş ve işlemler yapılabilmektedir. Firmamız, sektörde Beton kırma ve benzeri gibi hizmetleri kalite ve hasarsızlık güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Beton Kırma Nasıl Yapılır?

Beton Kırımı Yapıların dış ortamı ve iç mekanları iç ve dış duvarlardan meydana gelmektedir. Yani tüm mimari yapıları oluşturan temel mimari unsurlar duvarlar olmaktadır. Tuğlaların üst üste döşenmesi ve aralarına harç koyarak yapıştırılması ile birlikte binaların dış ve iç duvarları oluşturulmaktadır. Ancak gerekli görülen durumlarda duvarların ustalıkla kırılması ve yapılacak olan işlemler için uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Firmamız bünyesinde istihdam ettiğimiz ustalarımız, duvar kırma hizmetini olması gerektiği gibi doğru teçhizat ile sizlere vermektedir.

Beton Kırmanın Nedenleri?

Firmamız, farklı birçok neden ve amaç ile beton kırma işlemini gerçekleştirmektedir.

Beton Kırma, Balkonlarınızı odalarınız ile birleştirmek için, odalarınızı tek bir oda haline getirmek için, duvarlarınızda pencere ya da kapı bölmesi açmak için ya da duvarınızda giriş yapmak ya da duvara gömme akvaryum koyabilmeniz için bir çok farklı amaçlar için hilti ile kırma hizmetimizi olması gerektiği ustalıkta yapmaktayız.

Beton Kırma

Kompresörlü Beton Kırımı

Beton kırma, işleminde usta olan ve beton kırımı‘nda işini en iyi şekilde bilen ustalarımız öncelikle kompresörlü hilti kullanmaktadırlar.

beton kırma‘nın işlemine yukarıdan aşağıya başlayan ustalarımız, bölgesel kırım işlemi için de gerekli ölçü ve ebatlar doğrultusunda kırabilmektedir.

İstanbul Kırım & Yıkım Hizmeti

beton kırma‘sı hizmeti veren ekiplerimiz, hilti ve benzeri gibi iş araçlarını hem kendi hem de çevresindeki insanlar açısından tehdit oluşturmadan kontrollü ve itinalı bir şekilde kullanmaktadır. işlemi sizin için yorucu olmaktan çıkarken aynı zamanda istediğiniz kriterlerde ve kırılacak duvar dışındaki bölgelere zarar vermeden gerçekleştirilmektedir.

En Uygun Fiyatlara İstanbul Tüm İlçelerine Aynı Gün Beton Kırım Hizmeti 0212 407 0440 Hemen Bizimle İletişime Geçin

Karotçu | Beton Delme Kesme