Beton kesim

Beton Kesim, Kırma sistemleri Beton Kesme ve Çevresine Karot Beton Delme, Beton Kesme Detaylı Bilgi İçin Hemen Arayın! 02124070440 Karot Duvar Delme ve Kesme. Uzman Kadro. Uygun Fiyat. Anından Hizmet. Yetkili Güçlendirme. Hizmetler: Karot, Beton Delme, Beton Kesme, Kırım İşlemleri, Pencere Kanal.

Hidrolik Kesim Sistemi

Hidrolik Kesim, daha çok betonarme perdelerdeki kesme işlerinde kullanılan bir yöntemdir. Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılır.

Raylı Beton Kesme

Raylı Beton Kesme başka bir ifade ile beton kesim yöntemi ile 50 cm’ye kadar dikeyde ve yatayda beton kesme işleri yapılabilir. (kapı – pencere açılımı, parapet kesimi gibi) Her türlü donatılı betonda düzgün ve pürüzsüz kesme gerçekleştirilebilir.  Ray nereye monta edilmiş ise raya paralel olarak kesme işini yapar. Perde döşeme, kiriş kolon vb. betonarme elemanları üzerinde sıkça kullanılmaktadır. En önemli avantajları vibrasyon (titreşim) olmadığından geriye kalan betonarmede çatlaklar oluşmaz.

Halatlı Beton Kesim

Beton kesme sistemlerindeki teknolojinin en gelişmiş ürünü “Elektrikli Tel Kesme Makinası“dır. Bu sistem yüksek değerlerde kesme derinliğine ulaşabilmektedir. 

Gücünü hidrolik üniteden alır. Aparatlarının montajıyla, beton kütle çevresinde dönen elmas kesicilerden oluşan tel başka bir ifade ile halat desteğiyle kesim yapar. Bu sebeple sektörde tel kesim olarak bilindiği gibi halatlı kesim olarak da bilinmektedir. 

Avantajları

  • Kesme derinliği yüksek değerlerdedir.
  • Sessiz ve hızlıdır.
  • Su altında da çalışabilmektedir.
  • Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır.
  • Sanıldığının tersine, bir tarafı hafriyatla ya da toprakla kapalı betonarme blokların kesimi de TEL KESME MAKİNASI ile mümkündür.

Bu sistem blok betonlarda ve taşıyıcı sistemlerde elmas hatlar kullanılarak uygulanan özel bir kesim yöntemidir. Bu yöntem sayesinde kesim yüzeyi istenilen eksende düz, pürüzsüz ve sesiz yapılmaktadır.

Istanbul ve Çevresine Beton Kesme Kırma Filiz Ekme İslemleri Yapılır. Uygun Fiyat. Yetkili Güçlendirme. Anından Hizmet. Uzman Kadro. Hizmetler: Karot, Beton Delme, Beton Kesme, Kırım İşlemleri, Kapı Pencere Kuyu Kanal, Asansör Dublex Merdiven Boşluğu Açma Karot Beton Kesme Delme Kırma işlerinde uzman olan firmamız İstanbul genelinde profesyonel olarak karot ile beton delme, beton kesme ve ankraj hizmetleri vermektedir. TEL: 0212 407 0440