Asfalt kesme
Derz Kesme – Beton Kesme Makinesi ve Fiyatları

Asfalt Onarım ve Kesme

Asfalt kesme, yolunda onarım yapılacaksa eğer asfalta oldukça az zarar vermek gerekir bu işlemi en güvenilir şekilde derz kesme makinası ile yapmak çok avantajlıdır. Eğer yol tamamen sökülerek yeniden yapılacaksa o zaman da karot makinası kullanılmalıdır. Derz kesme makinası ile asfalt kesimi esnasında tam olarak istenilen şekil ve ebatlarda kesim gerçekleştirilebilir. Asfaltta çatlama, kırılma, kalkma gerçekleşmez asfaltta tamir gerektirecek hiçbir işleme gerek kalmaz. 

Asfalt Kesim Işlemi Nasıl Yapılır?

Asfalt kesme‘nin, işlem sırasında oldukça dikkatli ve özenle yapılması gereken bir işlemdir. Uzun yıllardır bu konuda hizmet sunan firmamız tüm bu işleri kolaylıkla ve çevreye zarar vermeden yerine getirmektedir. Asfalt kesim işlemine başlamadan önce detaylı bir şekilde hesaplamalar yapılmakta çok iyi bir şekilde ölçü alınmaktayız. 

Asfalt Kesme Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Derz Asfalt kesim, işlemine başlarken karar verilen yerin asfalt kalınlığı da oldukça dikkat etmekteyiz. Derz kesme makinesinin ucuna takılan elmas uçlu döner testere ile asfaltı ustalıkla kesmekteyiz. Asfalt kesimi‘nin yöntemlerinde ders kesme makinesi ve karot makinası kullanılmaktadır. Asfalt kesim işlemi öncesi asfalt için en iyi makineye karar verilip dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Asfalt Onarım Derz Kesme İşlemleri

Karot Derz Kesme İstanbul

Karot asfalt kesimi işlemi yapmak mümkündür fakat bu işlem sırasında çatlamalar ya da kırılmalar buna benzer sorunlar yaşanabilmektedir. Çok özenle çalışma gerektirmektedir. 

Derz Makinesi ile Asfalt Kesimi Nasıl Yapılır?

Son teknolojik donanıma sahip makinalarımız ile itina ve dikkatle işimizi yapmaktayız. Çok önemli olan derz kesme işlemi işinde uzman olmuş ekibimiz ile kusursuz ve hatasız gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Asfalt Kesimci Firması

Asfalt kestirme işleminde bütün asfalt yerden kaldırılması gerekiyorsa eğer karot asfalt kesim makinası bunun için en idealidir. Esasında karot kesme işlemininden ziyade delme işlemi için daha uygundur. Ucu testere değil ince uçludur bu sayede delme işlerinde çok daha iyidir. Her iki makinada kullanımı zor profesyonel ekip tarafından asfalt kesimi yapmaktayız.

Asfalt Kesimi Nasıl Yapılır?

Asfalt kesim işlemine başlamadan önce iyi bir şekilde ölçü alınmalı ve ince hesaplamalar yapılmalıdır. Bu hesaplamalar sonucunda kesilmesine karar verilen yer düzgün bir şekilde çizilmelidir. Asfalt kaplamasının kaplama kalınlığı da incelenmeli ve hesaba katılmalıdır.

Derz Kesme İşlemi Nedir?

Döşeme betonlar ve asfalt kesimler için derz kesme yöntemi kullanılır. Bu makinenin elektrikli, dizel ve benzinli olmak üzere üç farklı tipi vardır. Dizel ve benzinli olan makinelerde elektriğe ihtiyaç duyulmadığı için hemen her bölgede kullanılmaktadırlar. Ayrıca iş esnasında ayağınıza dolanan elektrik kabloları ya da elektrik kesintisi gibi sorunlarla karşılaşma ihtimali yoktur.

Karotçu | Beton Delme Kesme